26.4.2018

prank

Fredy & Krasty pro Vás vysílají nekonečné pásmo bláznivých šotů:

FREDY OPĚT ZASAHUJE!

Na vašich displejích, monitorech, obrazovkách, prostě zařízeních všeho druhu, a taky ve vašich kinech a hlavně na vašich oblíbených pódiích….

připravuje vaše Fredy&Krasty TV

nikdy nekončící serál šílených šotů:

“FREDY & KRASTY STRAŠÍ PLANETU”

Sleduj náš YT kanál Fredy&Krasty, zde můžeš těšit na další a další eskapády.

FUNKY ŠOTY

Ztělesnění všech vašich životních radostí a strastí je zde vměstnáno do trojjědinnosti nejhlavnějších postav všeobímajících, filozofujících všeumělů pana Patočky, doprovázeného věrnou Katrin, operního operujícího zedníka Fredyho, jenž vždy obklopen kvalitními rekvizitami štaflí, malty, špíny a hlavně své štětky vystřihuje la scalské ornamenty jako štuky na stěnách a konečně a nejpodstatněji do neuvěřitelné reinkarnace Fredieho Mercuryho, který pomocí hajzlové štětky protáhne, vyčistí, opraví a nastaví vaše utrápené sluchovody, močovody, světlovody a vše uvede do pohody…

Všeliké bláznivé příhody lemují skvěle sekundující (mnohdy primující) veliký úchylný rošťák, tlusťoch všech dob Krasty a šíleně hysterická, frenetická a jurodivá opice Cheeta.

Fredy&Krasty hrají v novém seriálu tvůrců seroše LAJNA s názvem “sKORO NA mizině”. Když říkám že hrají, myslím tím hrají (kulisáky) i hrají (muziku)
Fredy&Krasty uvádí: Fredyho kapela v hajzlu
Fredyho & Krastyho domácí respírium!!! Ventilátor vhodný pro praváky i leváky!!! Exekutívní kutilství pod patronací Dr. Chocholouška!!!
Fredy&Krasty uvádí: Sweet home – DIY roušky pro fanoušky
Dej si s Fredy&Krasty kofolčičku!